Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-09-24 07:51:34

Raven

Moderator

Zarejestrowany: 2008-09-15
Posty: 8
Punktów :   

Nowy dodatek

Hej, jest już pełen spoiler do nowego dodatku Shards of Alara (www.mtgsalvation.com)

Jak sądzicie, daje radę? Bo według mnie tak zdupnych kart dawno jeszcze nie było ... Już tęsknię za świetną timespiralą ... Takie syfy jak mamy w alarze to tylko wziąć i się popłakać. Na przykład krit 2/1 za dwa mana bez abilitek ... toż to skandal.

Offline

 

#2 2008-09-24 20:29:06

Magic Wombat

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 8
Punktów :   

Re: Nowy dodatek

Jakis slaby ten dodatek ma kilka fajnych kart ale nie widze nic mocno wplywajacego na t2. Zobaczymy jak po pre ;]

Offline

 

#3 2008-09-26 01:09:13

Jurkil

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-15
Posty: 18
Punktów :   

Re: Nowy dodatek

Hehehe,

Raven ty zawsze najpierw zachwyt, a potem że bebe. Moim zdaniem (chociaż nie doczytałem jeszcze spoilera) to dodatek trzyma klimat starszych wydań (inwazja?) Ogólnie to na t2 ma mega wpływ, bo z tego co rozumiem wypada time spiral ( )  oraz coldsnap ( ). Na pewno jest pare ciekawych kart w stylu lepszego kird apa. Z całym szacunkiem czas na zmiany w t2, no bo za dużo się tych kart narobiło. Jeżeli chodzi o ext., to ciężko powiedzieć, aczkolwiek wydaje mi się, że afka będzie znow (cały czas?) rządzić. (Ku radości Wombata)

Pzdr

PS TIMESPIRAL forever, najlepszy blok jaki był
PS2 David ma już decka na wizardzie, więc czekam na oppów
PS3 Domena wykupiona prace nad stroną mam nadzieję ruszą wkrótce.


No rest, no mercy, no matter what!!!

Offline

 

#4 2008-09-26 18:47:09

Czesoriu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nowy dodatek

Na wstępie pragne sie zgodzic z mym szacownym przedmówcą.
ACZKOLWIEK, z perspektywy czasu time spiral nie kreci mnie tak bardzo jak bodajże lowryn.
Ale nie o tym... Co do nowego dodatku, uwzam ze rzeczywiscie nie bedzie jakas mega bomba, ale kiedys w końcu musial przyjsc "ten" słabszy blok. Po serii tak przyzwoitych blokow jak TS, Lowryn, Shadomoore moze przyszedl czas na lekkie zwolnienie tempa?
Mnie najbardziej interesują pre i drafty wiec i tak i tak bede gral tym co bedzie. Co do t2 i ext to niestety jest mniej bomb z których da sie cos wyżeźbić.
PZDR

Offline

 

#5 2008-09-26 18:56:29

Jurkil

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-15
Posty: 18
Punktów :   

Re: Nowy dodatek

Apropos nowego dodatku, proszę o uwagi po PRE. Wybieram się dopiero w niedziele, więc każda sugestia mile widziana.

BTW. Na ilu lądach zazwyczaj gracie? Oczywiście zależy od typu decku, ale według mnie zazwyczaj 18 jest styka.

pzdr


No rest, no mercy, no matter what!!!

Offline

 

#6 2008-09-26 23:39:25

Raven

Moderator

Zarejestrowany: 2008-09-15
Posty: 8
Punktów :   

Re: Nowy dodatek

Zaczalem grac na 15-16 landach. Ostatnio dobrze mi wychodza napory z kritami za 1 i 2 mana + dopalki. To dziala

Offline

 

#7 2008-09-27 12:21:29

Jurkil

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-15
Posty: 18
Punktów :   

Re: Nowy dodatek

Napory to chyba bardziej na drafta, bo z "paczki" to zazwyczaj ciężko taki napór zrobić?


No rest, no mercy, no matter what!!!

Offline

 

#8 2008-09-27 23:41:27

Raven

Moderator

Zarejestrowany: 2008-09-15
Posty: 8
Punktów :   

Re: Nowy dodatek

Polecam artykuły Alana Andrzejewskiego na mtgnews - analiza kart pod kątem limited. Jednakże rozumny gracz sam do podobnych wniosków dojdzie co i Alan, czyli że najlepsze co daje nam Alara to potężne, mistyczne, trzykolorowe, rzucające skałami plutony nosorożców!  Magic wraca do czasów gdzie stwory były wielkie i wszechpotężne, a czary sorcerami. Szkoda, niestety 60% commonów to syf znacznie gorszy od pieciu dowolnych commonów z 10 edycji, a cena 80% rarow bedzie wahac sie miedzy 2 zl a 50 gr. Stanowczo odradzam kupno boosterow.

Zbojkotowalem tez prereleasa, o! Nie kupie tego syfu od wizardow! Juz wole jednego shriekmawa anizeli caly booster alary ;P bo power level tych rzeczy bedzie porownywalny.

Offline

 

#9 2008-09-28 13:01:43

Magic Wombat

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 8
Punktów :   

Re: Nowy dodatek

Co do pre minimum 3 kolory ale mi się udało grać 5 ;] w tym formacie sld chyba poza naprawdę mocnym gwr nie warto grać na mniej niż 17 landów ale jeszcze dorzucasz jakieś obeliski które są cudowne ;D z fixingiem przy nowych panoramach nie ma problemu. Ultimatum są dobre ale trzeba mieć cały deck w tych kolorach nie warto nimi grać na siłę. Format jest wolny ma duże krowy i dobry removal dostępny i łatwo splashowalny. Dodatek jest świetny pod względem limited co do constructed sie już wypowiadałem teraz trzeba pograć jakieś drafty tylko ;] .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ulricknights.pun.pl www.komputerownik.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl www.diablots.pun.pl www.crashday-pbf.pun.pl